Nintendo Switch

Ultreia vyjde na Switch tento pátek

1 minut čtení

Vydavatelské studio RedDeer.games spojilo síly s belgickým vývojářem Olivierem De Ropem, aby oznámili, že tento pátek 25.3. vychází port hry Ultreia. Jde o adventuru pro Nintendo Switch, která vypráví krásný a zajímavý příběh o skutečném smyslu života a smrti. Obrovská prázdnota v malém ocelovém srdci robota způsobená velkou ztrátou ho nutí vydat se na cestu do zcela neznámého, divokého světa.

PODIVNÝ SVĚT
Jako malý poutník-tulák budete cestovat tajemným, temným světem a poznávat jeho ne vždy přátelské, rozmanité obyvatele. Ale pozor, v jeskyních hluboko pod zemí, ve stínu hlubokém jako nejtemnější noc, se skrývají a žijí obrovská, mystická monstra.

KOUZELNÉ MĚSTO ROBOTŮ
Během svého dobrodružství se ocitnete ve fantasmagorickém městě robotů Mount St-Troy, kde smysly fungují podle zcela jiných principů. A tato zkušenost změní vaše vnímání světa.

Zapamatovat si! Každý robot je jiný, má svou osobnost a jiný jazyk, takže je potřeba najít ten správný způsob, jak s ním komunikovat.

VYUŽIJTE VŠECHNY SVÉ MOŽNOSTI
Jako malý cestovatel na vlastní pěst budete muset využít veškeré své logické myšlení k vyřešení mnoha hádanek, hledání předmětů a jejich použití k vytváření nových nezbytných pro další cestu.

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI:

  • Krásný příběh o smyslu života a smrti
  • Hádanky a inventář až po crafting
  • Různé způsoby dialogu a jedinečný jazyk pro různé roboty
  • Jedinečné umění a zvukový design inspirovaný sladkou temnotou Grim Fandango a atmosférou Machinaria
  • Asi 4 – 5 hodin na dokončení hry
  • Více než 50 míst k objevování a prozkoumávání s více než 1000 řádky dialogů
  • Originální soundtrack od Yanna Latoura
Zdroj: RedDeer.games

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *