Menu
Recenze

Stojan pro notebook Lention | Recenze

V rámci optimalizace místa na stole jsem zahájil velkou debordelizaci. Neboť stolek má pouze necelých 110 centimetrů na délku a šedesát na šířku a to není moc. Původně jsem na stole měl monitory dva, ale vlivem menší délky stolu museli být umístěny do takového “véčka”. Jeden z monitorů jsem totiž zaklidil. V případě potřeby se kdykoliv může zase vyndat, ale to může být jen jednou za čas. Prozatím když tak mohu využít jako druhý monitor spolu s notebookem. Přemýšlel jsem nějakou dobu jak ho co nejlépe umístit, tak aby překážel minimálně. Což asi nejlepší řešení je mít notebook respektive v mém případě Macbook Pro zcela zavřený a použít pro něj svislou polohu. Jenže aby v pohodě držel, bylo pro něj nejlepší sehnat stojánek, který by tuto pozici poskytoval.

Na českých eshopech určitě nějaký naleznete, ale nevyhovovala mí cena, která se pohybovala od 1100,- korun a výš. Proto jsem začal brouzdat po Aliexpressu. Poslední dobou jsem si tam oblíbil možnost filtrovat výrobky s rychlým dodáním (Fast Delivery), kdy většinou je sedmi denní lhůta pro dodání zboží. A do oka mi padl tenhle jednoduchý stojánek značky Lention.

Ten mě vyšel na 575,- korun včetně dopravy ze španělského skladu. Byl objednán 9. března odpoledne a dorazil přesně za týden ráno 16. března dopoledne. Což je super! Po samotném rozbalení stojánku z krabičky mě potěšilo jak ve skutečnosti pěkně vypadá.

Jeho rozměry jsou 160x92x59(mm) a váha příjemných necelých 600 gramů.

Ze spodu stojánku se nachází šrouby pro utažení polohy, kterou si nastavíte tloušťku, aby vám notebook padl pěkně. Macbooky pro díky své konstrukci jsou trochu težší a proto váha stojánku je taková, jaká je. Sedí perfektně!

Jsem přesvědčen, že jsem lépe vybrat nemohl. Jsem mega spokojen 🙂

Stojánek pro notebook zakoupíte zde.

No Comments

    Leave a Reply