Recenze

Recenze: Proč si půjčit nosítko od ZkusNositko.cz

2 minut čtení

Jak člověk nejezdí autem v poslední době, tak je čas o něčem psát. Nyní konkrétně napíšu pár řádků v recenzi na jednu službu, kterou uvítá nejeden rodič. Tou službou je tzv. půjčovna nosítek pro děti.

Když jsme měli Eliz malou, koupili jsme nosítko, které jsme vesměs využili párkrát. Eli pak nosila takovou vložku kvůli kyčlím a to se v nosítko nedalo nosit. S narozením Adámka vyvstala otázka koupení nosítka znovu. Jenže už byl člověk v tom trochu zběhlejší a zjistil si různé informace. Uvažovali jsme jak o nosítku, tak i šátek. Ještě existuje taková kombinace obojího, ale teď co vybrat?

Na trhu existuje mnoho nosítek, šátků atd. Klasické nosítko jsme věděli zhruba jaké je, bylo potřeba vyzkoušet šátek. Ten jsme nakonec u známých vyzkoušeli, moc nám to nesedělo. Zbývalo tedy nějak zkusit tu kombinaci obojího. Ono totiž něco koupit a pak zjistit, že to nevyhovuje nejen nám, ale i prckovi by bylo nemilé. Přeci jen vyhazovat peníze z okna se nechce asi nikomu. Aneta nalezla na internetu půjčovnu nosítek, konkrétně ZkusNositko.cz a myslím, že se povedlo vybrat to správné.

Tuhle půjčovnu nosítek zároveň s eshopem beru jako super věc pro člověka. Než si koupíte nosítko, tak si ho nejdříve vyzkoušíte. Anet si vyhlédla nosítko od značky Tula. Konkrétně se jedná o typ Half Buckle, které je právě ideální alternativou k šátku a zároveň si zachovává panel rostoucího nosítka. O samotném nosítku se rozepíši někdy jindy.

Musím uznat, že komunikace s nimi byla bezvadná. Hlavně když jsme se rozhodli vyzkoušet tuhle službu, tak jsem byl v práci až do pozdní noci. I tak jsrm jim zkusil napsat přímo na Facebook, kde naštěstí jsem se dočkal v pozdních hodinách domluvy abych hnedka ráno mohl k nim zaject pro vypůjčení nosítka. Nevýhoda pro nás bylo, že obchod sídlí až v Praze – Dubeč, takže z Mělníka jsem si udělal hezký výlet.

Paní byla velmi milá, ukázala mi jak na to, přenastavilo velikost na nejmenší dítě a dala ještě případný návod na to, jak nosítko používat. Abych nemusel řešit, kdy jet opět do Prahy, tak jsme vybrali zápůjčku na týden. Ta stála 250,-, samozřejmostí při vypůjčení nosítek je vratná kauce. Což bylo 3000,- a člověk to musí chápat. Zápůjčka se platí až při odevzdání zapůjčeného nosítka. Zapůjčené nosítko si můžete j nechat zaslat, pokud nemáte Prahu v dosahu V případě zakoupení pak nosítka přímo u nich se půjčovné nehradí. Ale jelikož plánujeme pořízení nosítka až po vánocích, tak jsme zápůjčku zaplatili.

Oceňujeme, že taková služba vůbec existuje. Člověk si vyzkouší něco, aby nekoupil špatně. Nosítko Tula Half Buckle vyhovuje nejen nám, ale hlavně prckovi. Krásně v něm i usne, takže pecka. Ještě jednou děkuji za super přístup ze strany eshopu/půjčovny. Je fajn, že ještě v dnešní době existují firmy, které jen neždímají z lidí peníze.

You may also like
8.5
Nintendo SwitchRecenze

RECENZE: Ultreïa - Nintendo Switch

5 minut čtení
Ptáte se sami sebe, jaký by byl svět řízený stroji? Vzhledem k tomu, že budoucnost umělé inteligence a povaha strojové inteligence se…
DětiKam vyrazitRecenzeVystoupení pro děti

Recenze: Vystoupení Karol a Kvído

3 minut čtení
Konečně!   Přesně tímto slovem bych začal. Protože po neskutečně dlouhé době jsem zacítil závan “normálnosti”. Konečně jsme totiž mohli vyrazit s…
Recenze

Stojan pro notebook Lention | Recenze

1 minut čtení
V rámci optimalizace místa na stole jsem zahájil velkou debordelizaci. Neboť stolek má pouze necelých 110 centimetrů na délku a šedesát na…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *