Recenze

Kreativní a jedinečné – to je Clever Minds

2 minut čtení

Není diář jako diář či blok jako blok. Zatímco se setkáváme už jen s takovou klasikou, co se týče bloků na čmárání v hypermarketech apod. Tak sehnat vskutku svým způsobem ojedinělý styl diáře nebo bloku či je trochu složité.

Přesně to řeší česká značka Clever Minds. Z mých předešlých recenzí je znát, že se nejedná o kdejakou reklamu, to ne. Ale když jste s něčím tak spokojeni, proč to nevytroubit do světa? A já jsem s Clever Minds více než spokojen.

Díky doporučení jsem na tuhle značku přišel zhruba tak před rokem. Hledal jsem pro svou práci něco jednoduchého a aby to plnilo svůj účel. Nejdříve jsem si zakoupil menší formát bloku s označením Reporter.

Podotknu tedy, že diáře a bloky mají kroužkovou vazbu. Tím se jednoduše přetáčejí listy. To je jedna z hlavních výhod. To další jsou tvrdé desky. Takže, když jste někde v terénu bez rovného podkladu, tak s držením v ruce se vám bude psát super.

Velmi velké spektrum velikostí a druhů. Krom klasických datovaných diářů naleznete i nedatované. Též narazíte i na originálnější kousky v podobě různých deníků.

Tím jsou čtenářské deníky pro knihomoly, degustační deníky, cestovatelské deníky, deník mazlíčka a nebo i cyklodeník. A mnohem víc. Svou originalitou sortimentu zapůsobí na ledajakého kreativce nebo i studenta.

Asi byste málo čekali, že naleznete v nabídce notový sešit 🙂

Na své si přijdou i ženy, které by chtěly redukovat svou váhu. Pro ně je připraven připraven “Deník zdravého hubnutí“.

Pro zahrádkáře je připraven plánovací set “Chytrý zahradník“.

Běháte? Je tu běžecký deník. Vskutku rozmanitosti nabídky Clever Minds není konce.

A myslí se i na kuchtíky 🙂

Mohl bych tu psát další desítky řádků. Prostě shrnuto a podrženo: Od roku 2015, kdy začali vyrábět, museli získat mnoho spokojených zákazníků a jsem rád, že jsem mezi nimi.

V republice naleznete pouze jednu prodejnu, která se nachází přímo v Praze. Dostupnost je skvělá, je to vedle Palladia na Náměstí republiky. Ulicí Truhlářská 4. Sice nemají otevřeno o víkendu, ale za to jsou na prodejně pro vás každý pracovní den od 11 do 18 hodin.


Určitě mrkněte na jejich celý sortiment přímo na eshopu.

V článku byly použity i fotografie ze stránek Clever Minds.

You may also like
8.5
Nintendo SwitchRecenze

RECENZE: Ultreïa - Nintendo Switch

5 minut čtení
Ptáte se sami sebe, jaký by byl svět řízený stroji? Vzhledem k tomu, že budoucnost umělé inteligence a povaha strojové inteligence se…
DětiKam vyrazitRecenzeVystoupení pro děti

Recenze: Vystoupení Karol a Kvído

3 minut čtení
Konečně!   Přesně tímto slovem bych začal. Protože po neskutečně dlouhé době jsem zacítil závan “normálnosti”. Konečně jsme totiž mohli vyrazit s…
Recenze

Stojan pro notebook Lention | Recenze

1 minut čtení
V rámci optimalizace místa na stole jsem zahájil velkou debordelizaci. Neboť stolek má pouze necelých 110 centimetrů na délku a šedesát na…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *