O stránce

Ahoj, jmenuju se Jarda a ty vítej na mém novém blogu. Již 4 roky provozuji svůj tzv. foodblog, který se jmenuje Daddy&Cook. V překladu tedy Táta&Vaření. Bohužel s tímhle blogem se nemůžu posunout dál.

Hlavně co se týče věcí, které nesouvisí s vařením.

Daddy&Cook blog jsem zakládal, když jsme v byli očekávání přírůstku do rodiny, dcery Elizabeth. Potřebu změnit svůj styl blogování jsem cítil již dlouho, poněvadž bylo a bude furt o čem psát a mne psaní baví.

Už není překvapení, že jsme v očekávání druhého dítěte, které se narodí v říjnu. A právě teď cítím takový ten nový impuls vytvořit něco nového, posunout se dál. Proto nový blog. Pravda, chvíli jsem tápal, jak ho pojmenovat. Budu vlastně “dvojitý” táta. Tudíž táta s mocninou – takže výsledný název Táta na Druhou neboli zkráceně písmeno T s dvojkou nahoře.

Spíše jsem dlouho bloumal nad logem. Druhé dítě bude kluk, tak to chtělo co nejjednodušeji také zakomponovat. Eli má ráda koníky, jednorožce 🦄, nejlíp takové ty duhové a kluci mají rádi auta 🏎. Tak proč to nespojit a nemít logo jednorožce v autě? Jako závodní číslo auto má Téčko na druhou.

Co se týče obsahu, který bych chtěl tady na blogu psát. Určitě to bude vaření, takže receptíky a to ať už zdravé mlsání, tak i nezdravé 🙂 . Teď vlastně ještě přijít na to, do jaké kategorie spadá takové pečené koleno. Nebo i trhané vepřové maso? No nebudu to asi nijak rozlišovat a všechno to bude prostě zdravá kuchyně 😁. Krom jídla bych se tu s ostatními podělil ať už doporučením na nějaké dětské hřiště, či jinou úvahou. První týdny si blog teprve bude sedat, jak vzhledově, tak i obsahově. Proto občas nebude vše fungovat tak, jak má.

Díky, Jarda

Must see

Recenze: Cinnabon – skořicový šnek, kam se podíváš

0
To, že tu jsou různé americké fast foody, to určitě každý ví. Ale v Česku nedávno přibyl další, i když, je to spíš brané jako pekařství. Řeč je o Cinnabonu, jehož...

Jak jsme začali nakupovat v Německu – #01

0
Je až směšné, že bych si ještě minulý rok nedokázal představit to, že budu jezdit na nákupy do Německa. Vždy jsem ty lidi moc nechápal, že se jim to může vůbec...

Řešení reklamace pro Mall.cz v roce 2020? Pohrdání zákazníkem

0
Rok 2020. Nebýt epidemie by to byl jistě jako každý rok prostě další rok. Já jsem snad nikdy necítil takovou potřebu napsat negativní recenzi jako teď. Protože její vyřešení je absolutně...