[tdc_zone type=”tdc_content”][vc_row full_width=”stretch_row” tdc_css=”eyJhbGwiOnsibWFyZ2luLXRvcCI6Ii00OCIsInBhZGRpbmctdG9wIjoiNDAiLCJiYWNrZ3JvdW5kLWNvbG9yIjoiI2Y5ZjlmOSIsImJhY2tncm91bmQtcG9zaXRpb24iOiJjZW50ZXIgY2VudGVyIn19″][vc_column][td_block_text_with_title header_image=”140″ custom_title=”O stránce” header_text_color=”#ffffff” tdc_css=”eyJhbGwiOnsicGFkZGluZy1yaWdodCI6IjQwIiwicGFkZGluZy1sZWZ0IjoiNDAifX0=”]

Ahoj, jmenuju se Jarda a ty vítej na mém novém blogu. Již 4 roky provozuji svůj tzv. foodblog, který se jmenuje Daddy&Cook. V překladu tedy Táta&Vaření. Bohužel s tímhle blogem se nemůžu posunout dál.

Hlavně co se týče věcí, které nesouvisí s vařením.

[/td_block_text_with_title][td_block_text_with_title custom_title=”” header_text_color=”#ffffff” tdc_css=”eyJhbGwiOnsiYm9yZGVyLXRvcC13aWR0aCI6IjIiLCJib3JkZXItcmlnaHQtd2lkdGgiOiIyIiwiYm9yZGVyLWJvdHRvbS13aWR0aCI6IjIiLCJib3JkZXItbGVmdC13aWR0aCI6IjIiLCJwYWRkaW5nLXRvcCI6IjQwIiwicGFkZGluZy1yaWdodCI6IjQwIiwicGFkZGluZy1ib3R0b20iOiI0MCIsInBhZGRpbmctbGVmdCI6IjQwIiwiYm9yZGVyLXN0eWxlIjoiZGFzaGVkIiwiYm9yZGVyLWNvbG9yIjoiI2YyZjJmMiIsImJhY2tncm91bmQtY29sb3IiOiIjZmZmZmZmIn19″]

Daddy&Cook blog jsem zakládal, když jsme v byli očekávání přírůstku do rodiny, dcery Elizabeth. Potřebu změnit svůj styl blogování jsem cítil již dlouho, poněvadž bylo a bude furt o čem psát a mne psaní baví.

Už není překvapení, že jsme v očekávání druhého dítěte, které se narodí v říjnu. A právě teď cítím takový ten nový impuls vytvořit něco nového, posunout se dál. Proto nový blog. Pravda, chvíli jsem tápal, jak ho pojmenovat. Budu vlastně “dvojitý” táta. Tudíž táta s mocninou – takže výsledný název Táta na Druhou neboli zkráceně písmeno T s dvojkou nahoře.

Spíše jsem dlouho bloumal nad logem. Druhé dítě bude kluk, tak to chtělo co nejjednodušeji také zakomponovat. Eli má ráda koníky, jednorožce 🦄, nejlíp takové ty duhové a kluci mají rádi auta 🏎. Tak proč to nespojit a nemít logo jednorožce v autě? Jako závodní číslo auto má Téčko na druhou.

Co se týče obsahu, který bych chtěl tady na blogu psát. Určitě to bude vaření, takže receptíky a to ať už zdravé mlsání, tak i nezdravé 🙂 . Teď vlastně ještě přijít na to, do jaké kategorie spadá takové pečené koleno. Nebo i trhané vepřové maso? No nebudu to asi nijak rozlišovat a všechno to bude prostě zdravá kuchyně 😁. Krom jídla bych se tu s ostatními podělil ať už doporučením na nějaké dětské hřiště, či jinou úvahou. První týdny si blog teprve bude sedat, jak vzhledově, tak i obsahově. Proto občas nebude vše fungovat tak, jak má.

Díky, Jarda

[/td_block_text_with_title][vc_row_inner][vc_column_inner width=”2/3″][td_block_12 header_image=”140″ custom_title=”Must see” header_text_color=”#ffffff” sort=”” limit=”3″ ajax_pagination=”load_more”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][td_block_author][td_block_popular_categories header_image=”140″ custom_title=”Categories” header_text_color=”#ffffff”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][/tdc_zone]