V neděli jsme se s Eliz zavítali na dlouho očekávané vystoupení Smejka a Tanculienky do Kolína. Když se objednávali vstupenky v prosinci, tak ještě nebylo známo, jestli se objeví někde blíže.

Z Mělníka do Kolína to byla zhruba hoďka čtvrt cesty a jelikož byl víkend, tak jsme mohli bezplatně zaparkovat přímo na náměstí. Společenský dům byl hnedka vedle. Sál v samotném společenském domě byl napěchován do posledního místa.

Celé vystoupení začalo písní Ahoj Ahoj jako takové přivítání. Následovalo divadelní představení provázané písněmi z aktuálního alba Všetko najlepšie! Takže nechyběl Papagáj, Šlapy šlapy a nebo i Gundžulundžu. Ten na scénu přiběhl v takové intenzitě, až se několik dětí tancující u pódia leklo 🙂

Ale zaznělo i něco z předchozích alb. Jako třeba Bim Bam Bom či Naša zem. Celé vystoupení trvalo hodinku. Celé to zakončila skladba Rozprávkový svět. Následovalo rozloučení a možnost focení se Smejkem a Tanculienkou. To byla docela hodně dlouhá fronta, ale dalo se to vydržet 🙂

Shrnutí:

Bylo to poprvé, kdy jsme zavítali na Smejka a Tanculienku, což se na delší dobu zas nestane. Možná až na podzim. Do Česka se vrátí hnedka v dubnu a v květnu na víkend a to do těchto měst:

3.4.2020 – 5.4.2020 ve městech Olomouc, Přerov, Ostrava, Brno a Zlín
8.5.2020 – 10.5.2020 ve městech Jablonec nad Nisou, Praha, České Budějovice a Tábor

Je nutno počítat s dražší cenou vstupenky oproti Štístka a Poupěnky. Což je ale pochopitelné.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno