DětiVystoupení pro děti

Vystoupení pro děti: Štístko a Poupěnka – Ať žijí pohádky

2 minut čtení

Zrovna to byly tři měsíce, kdy jsem zveřejnil recenzi na vystoupení Štístka a Poupěnky s názvem “Jedeme na výlet“. Na tomhle vystoupení jsme s Eliz byli celkem třikrát, takže bylo co pořádně hodnotit. Toto vystoupení proběhlo 170krát, což se dá asi jen těžko představit.

A zrovna před nedávném vyšlo na svět nové vystoupení! Vystoupení, které nese název “Ať žijí pohádky”. Pokud tuhle recenzi čtete někdy až v listopadu či v prosinci, berte ji prosím s rezervou. Protože v rámci recenze dnes (23.9.2019) je důležitý jeden aspekt a k tomu se hned dostanu.

Vystoupení Ať žijí pohádky odstartovalo 14. září v Kladně. Jak už název vypovídá, budou v něm hlavní roli hrát písničky pohádkového zaměření. A hlavně i ty úplně nové. Ty, které naleznete na připravovaném CD či DVD. Pro ty děti, které jdou nebo šli na vystoupení před vydáním je to trošku nevýhoda. Některé písně totiž neznají a nemůžou si je tedy se Štístkem a Poupěnkou zpívat. Na jejich Youtube kanále se ale objevili alespoň dvě nové. S příchodem nového školního roku přišli na řadu Jeníček s Mařenkou

a o dva týdny později to byl Mňamáček, takže děti aspoň tyto dvě písničky znali.

Opět to jsou chytlavé písně, které si určitě nejen děti zapamatují 🙂 Ale zpět k vystoupení.

Sál kulturního centra v pražském Dlabačově určitě nezel prázdnotou, bylo plno. Pokud jste byli zvyklí na busíka Maxíka, tak v tomto vystoupení poznáte pejska Ňufáčka.

foto: Štístko a Poupěnka

A tak jako předchozího vystoupení jste slyšeli úvodní hlas busíka Maxíka, tak tady bude hlas právě Ňufáčka. Krátce hlas Ňufáčka uslyšíte v písni Mňamáček.

foto: Štístko a Poupěnka

Samotný nástup Štístka a Poupěnky je také úplně jiný a do samotného vystoupení se zapojí i třetí osoba. Je to takové zpestření, které to trochu obohacuje. Nechci děj hnedka rozepisovat ve velkém, abych zbytečně neprozrazoval, na co se děti mohou těšit nového.

Délka samotného vystoupení se pohybuje kolem 56 minut, plus mínus autobus. Uslyšíte jak už pár známých písniček, tak i ty nové. Celé je to zakomponované v pohádkovém představení. Po něm je opět možnost pro děti se se Štístkem a Poupěnkou vyfotit. V listopadu půjdeme znovu na vystoupení, které bude i v našem městě. Takže budu moct recenzi aktualizovat. Děti se při vystoupení nenudily, bavily se a tancovaly.

Shrnutos podtrženo. Určitě jste zvyklí třeba z filmů, že vás druhý díl neoslní tak moc, jako ten první. Může se to týkat i různého divadelního vystoupení, ale tady se nemusíte bát. Teda děti se nemusí bát. Vystoupení má vše: překvapení, tanec, pohádky, smích a hlavně dětskou radost. Já jsem moc rád, že v dnešní moderní době existuje něco stále takového.

Tak za několik týdnů u aktualizace, ahoj!

Štístko a Poupěnka na sociálních sítích:

Facebook
Instagram
Youtube
Google Play
Spotify
Apple Music 

You may also like
DětiKarol a Kvído

Karol a Kvído - Kdo se těší do školky?

1 minut čtení
Karol a Kvído vydali novou písničku! Ta se jmenuje „Kdo se těší do školky?“ a vyšla 1. srpna na hudebních platformách Spotify…
DětiPísničky a říkadlaSmejko a Tanculienka

Smejko a Tanculienka - Hlúpa Dora a Hlúpy Jano

1 minut čtení
Smejko a Tanculienka – Hlúpa Dora a Hlúpy Jano Smejko a Tanculienka na svém YouTube kanále nedávno vydali nové video k písničce…
DětiKarol a KvídoPísničky a říkadla

Karol a Kvído nově v angličtině na YouTube

1 minut čtení
Chcete si vychutnat své oblíbené písničky od Karol a Kvído v angličtině? Není problém, protože by spuštěn nedávno nový kanál. Samozřejmě pro…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *