DětiPísničky a říkadlaRecenze

Štístko a Poupěnka – Ať žijí pohádky

2 minut čtení

Určitě každý z nás moc dobře zná, jak dopadají “druhé” díly. Jako třeba u filmů. Prostě první díl ty další moc nepředčí a vezou se tak ty další pokračování na vlně prvního dílu. To se nedá říci o druhém celovečerního filmu Štístka a Poupěnky. Právě v průběhu října vyšlo druhé DVD s písničkami a poutavým příběhem. A z mého pohledu je tohle lepší než to první. I když to první “Jedeme na výlet” má také své kouzlo.

Druhý celovečerní film nese název “Ať žijí pohádky!” a ukrývá v sobě pokrok. Měl jsem možnost s Eliz navštívit jedinečnou premiéru, kdy se promítání nového filmu uskutečnilo v pražském planetáriu. Bylo určené pro všechny, kteří se podíleli na samotném natáčení. Takže i dětí.

Premiéra nového filmu Ať žijí pohádky!

Touhle cestou děkuji za pozvání a veškerou domluvu na následném rozhovoru, který vyjde brzy.

Pokrok v tvorbě je velmi znatelný, písně jsou o něco tanečnější. A to se mi líbí, dcerce nevyjímaje. Příběh opravdu poutavý a poučný.

S písničkou Ťik Ťak se naučíte hodiny, poznáte pejska Ňufáčka. Zazpívá se i v plášťenkách a nebo si zaběháte s písničkou Pejsek a Kočička. Celkem se jedná o 14 písní a na Youtube jste se mohli setkat již s Jeníčkem a Mařenkou, Jájájá nebo Mňamáčkem. Celkem máte postaráno o zábavu o necelých 70 minut.

Zatímco v prvním filmu jste byli zvyklí na to, že Štístko a Poupěnka měli klasické svoje kostýmy, tak tady jej moc neuvidíte. Jelikož se jedná o takové kempování a objevování pokladu, tak je zapotřebí se také na to obléknout jinak.

Natáčelo se i v zimě! Tato bonusová vánoční písnička se skrývá na samotném konci a napíšete v ní Ježíškovi. Nerad bych psal spoilery na toto DVDčko, každé dítě si přijde na své 🙂

You may also like
Kája a BambuláčekPísničky a říkadla

KÁJA - Já se čertů nebojím (Kája a Bambuláček)

1 minut čtení
Kája a Bambuláček na svém YouTube kanále zveřejnili nový videoklip k písničce Já se čertů nebojím! Video: http://ajkprod.cz Hudba: David Freedom, Karolína…
Písničky a říkadlaŠtístko a Poupěnka

Štístko a Poupěnka - Hakuna Matata

1 minut čtení
Štístko a Poupěnka na svém YouTube kanále zveřejnili nový videoklip k písničce Hakuna Matata!
DětiKarol a Kvído

Karol a Kvído - Kdo se těší do školky?

1 minut čtení
Karol a Kvído vydali novou písničku! Ta se jmenuje „Kdo se těší do školky?“ a vyšla 1. srpna na hudebních platformách Spotify…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *